Hakkımızda

Yapı Gayrimenkul Geliştiricisi

SS YAPI GAYRİMENKUL, köklü geçmişinden gelen kalite ve hizmet standartlarını daha da geliştirmiş olarak, bugün “gayrimenkul geliştiricisi” kimliği ile “insanları mutlu edecek yapılarla yaşama değer katma” misyonunu geleceğe taşıyor. En yeni teknoloji ile donatılmış modern alt yapısı, deneyimli ve uzman teknik personeli, güçlü pazarlama kadrosu ve alanlarında başarılarını kanıtlamış saygın iş ortakları ile geleceği inşa etmek için, yeni projelere yöneliyor.

Arsa ve gayrimenkul fikirleri geliştirmek, fizibilite çalışmalarını yaparak, gerekli finansman ve yatırımı sağlamak, projeleri tasarlayıp geliştirmek, proje pazarlama ve satış organizasyonunu yönetmek, SS YAPI GAYRİMENKUL kurumsal kimliği altında, bütünlük içinde gerçekleştirilir. Projelerin inşaatları, SS PREFABRİK VE ÇELİK YAPI Kalite Standartları doğrultusunda, yoğun ve özenli bir çalışma temposuyla, zamanında ve eksiksiz biçimde tamamlanırken, SS Güvence Sistemi, SS Ev Teslim Sistemi ve SS Profesyonel Site Yönetim Sistemi ile satış sonrası müşteri memnuniyeti en üst düzeyde güvence altına alınmış olur.

SS Prefabrik ve Çelik Yapı, bugünün hep bir adım önünde…

SS YAPI GAYRİMENKUL, 2022 yılında Alperen Çetin İnan ve Baturalp Kaya tarafından kurulmuştur. Daha öncesinde İstanbul’da aile şirketleri olan Olimpik Grup’ta inşaat, prefabrik ve çelik yapı konularında daha önce deneyimleri oldu. Kendilerini geliştirerek doğduğu yerlere döndüler ve inşaat, gayrimenkul sektöründe inovasyon getirmeye karar verdiler. Yeniliklere öncülük ederek zamanın önünde koşan SS YAPI GAYRİMENKUL, böylece gelecekteki yerini korumayı daima başarıyor. Geçmişle olan güçlü bağları ve “müşteri memnuniyetini” ilke edinmiş, “Doğruluk, Güven ve Kalite” temelinde sarsılmaz değerleri sayesinde, geleceğe sağlam bir köprü kuruyor. Milenyum çağında geliştirdiği proje tasarım ve yönetim birikimi ile Trakya bölgesindeki her projesinde, sektörüne örnek olacak ilklere imza atıyor.

Kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçiren SS PREFABRİK, kaliteden ödün vermeyen çalışma felsefesi ve projelerini zamanında eksiksiz teslim politikasıyla, bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olurken, rekabet gücü bölge sınırlarını aşan bir marka konumuna ulaşmayı başarıyor. SS PREFABRİK imzası taşıyan yapıların pek çoğu, çok uzun yıllar birer anıt eser gibi dimdik ayakta kalarak, adeta SS PREFABRİK Kalitesi ’ne şahitlik ediyor.

 

SS YAPI GAYRİMENKUL Misyonu

SS Prefabrik ve Çelik Yapı insanları mutlu edecek yapılar, iş ve yaşam alanları tasarlamak ve üretmek için vardır.

SS YAPI GAYRİMENKUL Vizyonu

Konut ve işyeri projesi geliştirme ve gerçekleştirme alanında, Türkiye’de örnek firma ve prefabrik çelik yapı sektöründe lider marka olmaktır.

SS YAPI GAYRİMENKUL Değerleri

Sözünde durmak

Dürüstlük

Müşteri Odaklılık

Yenilikçi Yaklaşım

Takım Çalışması

Sürekli Öğrenme ve Gelişim

Sağlık ve Güvenlik

 


Whatsapp Destek

SS Yapı & Gayrimenkul

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?